Galatasaray Maç Bileti | Fenerbahçe Maç Bileti | Beşiktaş Maç Bileti | Trabzonspor Maç Bileti

Ali Koç'tan transfer açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu. 

Koç, "Herkesin bir yoğurt yiyiş şekli var, bizim şeklimiz de dereyi görmeden paçayı sıvamamak, transfer bitmeden açıklamam" ifadelerini kullandı.

"Biz Fenerbahçe olarak transfer bitmeden hiçbir açıklama yapmıyoruz.  Şimdiye kadar transferler yaptık, daha da transfer yapacağımızı divan kurulunda söylemiştim. Bizim yapacağımız transferler 2 Eylül'e kadar devam edecek, vaktimiz var. Sezon başlamadan tüm transferlerimizin bitmeyeceği de kesin. Audi Cup veya hazırlık kampında aldığımız sonuçlar transfer sürecimizi etkilemeyecektir. Biz çalışmalarımızı yaptık, önceliklerimiz var, çalışıyoruz. Hepimiz çalışıyoruz. Sportif direktörümüz, teknik heyetimiz, yönetimimiz harıl harıl çalışıyoruz. 3 transfer daha kesin yapacağız. 6 numara ve iki stoper için uğraşıyoruz. Hocamız isterse bir transfer daha olabilir. Financial Fair Play kıskacında olduğumuz için adımları da daha dikkatli atmamız gerekiyor" diye konuştu.

Ali Koç, sarı-lacivertliler ile sözleşmesi sona eren ve kulüpte kalıp kalmayacağı belirsiz durumda olan Volkan Demirel hakkında ise, "Dediğim gibi, transfer yapacağımız ya da yapmayacağımız yerlere karar verdiğimizde açıklıyoruz. O konunun yeri burası değil" şeklinde konuştu.

Süper Lig fikstürü hakkında sorulan soruya ise Ali Koç, "Fikstürümüz enteresan, 6 haftada en zor maçları oynuyoruz. Tam kadro olmadığımız ve uyum süreci geçirmemiz gerektiği için bu maçlar zor da geçebilir, tabi ama bu maçları ilk haftalardan bitirmek de avantajımıza olabilir. Bakalım göreceğiz" dedi.